HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Tirana/ Alpin Gallo: Laci e meritoi fitoren
nga AlbaniaSoccer   E diel, 24 Nentor 2013 19:09   pdfShtypEmail

alpin gallo e vogelTrajneri i Tiranes, Alpin Gallo, pas perfundimit te takimit me Lacin nuk hezitoi te flasi edhe per te ardhmen e tij me skuadren, ndonese akoma nuk eshte e sigurte se cfare vendimi ai do te marri. “Laçi e meritoi fitoren sot. Tirana ka probleme e kjo dihet nga te gjithe tashme pasi ekipi eshte ndertuar ne momentet e fundit te fillimit te sezonit te ri. E ardhmja ime? Do te diskutoj me donatoret e besoj se do merret nje vendim qe ti shkoje per shtat ecurise pozitive te Tiranes ne vazhdimesi”, u shpreh Gallo pas ndeshjes.


busy
komente