HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 09 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Tirana/ Shkarkohet trajneri Alpin Gallo
nga AlbaniaSoccer   E diel, 24 Nentor 2013 22:37   pdfShtypEmail

alpin gallo e vogelMbas humbjes minimale me Lacin, skuadra kryeqytetase shkarkon trajnerin e saj Alpin Gallo. Duket se donatoret se kane pertypur dot kete humbje qe ishte e katerta rresht. Kete vendim ne keto ore te vona e ka bere te ditur donatori Ndricim Babasi. Nuk dihet akoma se kush do te jete zevendesuesi i trajnerit Gallo, i cili zevendesoi Nevil Deden gjithashtu te larguar nga drejtuesit e ekipit bardh e blu.

 


busy
komente