HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Skenderbeu/ Zhgenjehen tifozet, me Flamurtarin me dyer te mbyllura
nga AlbaniaSoccer   E martë, 26 Nentor 2013 00:03   pdfShtypEmail

stadiumin SkenderbeuTifozet e Skenderbeut ishin pergatitur per te pare nje ndeshje spektakolare ne fundjave me Flamurtarin, rivalin e viteve te fundit. Te denuar per te luajtur pa tifoze per nje takim, kampionet e Shqiperise kishin shpresuar se do ta shlyenin pezullimin me para. Kane pyetur ne FSHF dhe kane mesuar se nuk do te jete e mundur te ndodhe keshtu edhe pse drejtuesit ishin te gatshem te paguanin 6 milione leke per te hapur dyert per tifozet. “Ujqerit e Debores” jane zhgenjyer shume nga ky lajm pasi nuk do te kene mundesi te jene te pranishem ne stadium.


busy
komente