HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Laci/ Alfred Zefi: Jam drejt permiresimit
nga AlbaniaSoccer   E martë, 26 Nentor 2013 04:32   pdfShtypEmail

zefi lacLajme pozitive vijne nga kampi lacian. Gjendja shendetsore e futbollistit, Alfred Zefi eshte ne permisim e siper. Nje fakt te tille e ben e ditur burimet prane klubit lacian. Futbollisti ka qendruar per pak kohe ne spitalin Amerikan ne kryeqytet ku eshte mjekuar dhe eshte kthyer prane familjes. “Jam drejt permisimit. Tashme pres nje kontroll te dyte per te percaktuar kohen e qendrimit jashe fushes se lojes", u shpreh vete futbollistiper Albaniasoccer.com. Sipas vete futbollistit mesojme se kontrolli i dyte do te zhvillohet diten e marte paradite. Futbollisti lacian pesoi nje demtim si rezultat i dyluftimit me futbollistin e Tiranes , Semedos. Ndeshja mes tyre ka perfunduar me fitoren e skuadres laciane me rezultatin e ngushte 1-0


busy
komente