HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lushnja/ Futbollistet marrin rrogat e prapambetura
nga AlbaniaSoccer   E martë, 26 Nentor 2013 04:39   pdfShtypEmail

lushnjaaaaFutbollistet e skuadres se Lushnjes kane marre dy rrogat e prapambetura. Lajmin e ben te ditur per “AlbaniaSoccer.com”, burimet prane klubit lushnjar. Futbollistet e skuadres kishin jo pak por tre muaj pa marre asnje lek. Nderkohe, mesohet se rroga e trete ka shume mundesi te merret para ndeshjes me Tiranen qe do te zhvillohet kete fundjave. Marrja e rrogave eshte mundesuar nga Bashkia e qytetit e cila eshte dhe sposnsori kryesor per ekipin e Lushnjes.


busy
komente