HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kupa e Pavarsise/ Shkendija e Tetoves i bashkohet turneut
nga AlbaniaSoccer   E martë, 26 Nentor 2013 22:43   pdfShtypEmail

shkendija e tetovesShkendija e Tetoves do te marre pjese ne turneun festiv qe do te zhvillohet ne Vlore. Drejtuesit e skuadres shqiptare ne Maqedoni i kane kthyer pergjigje pozitive FSHF-se per ndeshjen qe bashkon kater skuadrat shqiptare ne ate qe tifozet e quajne “Shqiperi Etnike”. Flamurtari si vendi prites, Prishtina, Otranto dhe Shkendija e Tetoves jane ekipet qe do te luajne te enjten ne Vlore, ne turneun qe organizohet cdo vit per te festuar Shqiperine e pavarur ne daten 28 nentor.


busy
komente