HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Vllaznia/ Kritika dhe akuza per lojtaret kuqeblu
nga AlbaniaSoccer   E martë, 26 Nentor 2013 23:16   pdfShtypEmail

agim canaj dinamo vllaznia1 478427803Stafi teknik dhe drejtuesit e larte te klubit kane mbledhur te marten skuadren. Rezultatet negative ne dy javet e fundit kane merzitur trajnerin Canaj por dhe drejtorin sportiv Grima apo dhe te tjere drejtues te larte ne klub. Bashkia ka kerkuar nga skuadra me teper impenjim ndersa drejtuesit kane akuzuar lojtaret se nuk jane angazhuar sa duhet dhe se nuk kane bere aspak mire sidomos ne humbjen e pesuar ne Vlore. Edhe trajneri Canaj ka patur shume per ti thene futbollisteve qe ne fundjave kane nje mundesi te mire per te bere autokritike ne ndeshjen e veshtire me Kukesin.


busy
komente