HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Tirana/ Iken Gallo vjen Sokol Bulku
nga AlbaniaSoccer   E premte, 29 Nentor 2013 20:46   pdfShtypEmail

sokol bulkuAlpin Gallo nuk e ka duruar situaten te Tirana dhe te enjten eshte larguar perfundimisht nga detyra. Ne vend te tij, ne pamundesi per te gjetur nje trajner, Tirana ka emeruar Sokol Bulkun. Ndihmesi i Dedes dhe Gallos do te drejtoje skuadren perkohesisht ne ndeshjen qe do te luhet te shtunen me Lushnjen. Tirana ngelet ne veshtiresi dhe kaos dhe tani rrezikon seriozisht renien.


busy
komente