HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kastrioti/ Skuadra e plote ndaj Bylis
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 30 Nentor 2013 00:05   pdfShtypEmail

kastrioti partizani thumbNdryshe nga ndeshjet qe jane zhvilluar per kampionat dhe per kupe per kete edicion, pritet qe ne shkallet e Stadiumit te krujes te kete nje interesim te kenaqshem te tifozerise vendase, faleedherendesise qeka ky takim per te dyja skuadrat. Sfida ndaj Bylis do te jete e paraper trajnerin Kico Mile perpara sportdashesve vendas.  Sipas burimeve prane skuadres mesojme se trajneri beratas Mile, do ta kete grupin e lojtareve te plote per kete sfide


busy
komente