HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 30 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Artan Bano: Jemi optimiste qe do te marrim nje rezultat pozitiv
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 30 Nentor 2013 00:22   pdfShtypEmail

artan banoNe kampin lushnjar ka optimizem qe ndeshja ndaj Tiranes do te kalohet me sukses. “Pavaresisht se perballe do te kemi nje skuader me emer ne fubollin shqiptar, ekipi yne eshte i motivuar per te dhene me te miren. Marrja e  tre pikeve eshte objektivi kryesor per ne.  Kam besim se nje objektv i tille do te arrihet “  eshte shprehur mes te tjerash numri nje i pankines lushnjare, Artan Bano, I cili ndonese me tre mungesa shume te rendesishme ka besim se skuadra e tij do ta kaloj takimin me sukses.


busy
komente