HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Gafe humoristike ne ndeshjen Lushnja – Tirana
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 30 Nentor 2013 20:03   pdfShtypEmail

Boris BjelkanovicokNe ndeshjen mes Lushnjes dhe Tiranes ka ndodhur nje gafe humoristike qe ka nderprere per pak ndeshjen. Mbrojtesi i lagunareve Boris Bjelkanovic ka patur te veshur fanellen me numrin 6 dhe te mbathurat me numrin 5. Gjyqtari e ka pikasur kete gafe dhe nuk e ka lejuar Borisin te luaj. Lojtari nuk ka patur fanelle dhe mbathtje te tjera dhe stafi i Lushnjes me likoplast i ka sajuar numrat per ti bere numrat te ngjashem.


busy
komente