HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Skandali/ FSHF nuk reagon per ndeshjet e trukuara
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 30 Nentor 2013 20:16   pdfShtypEmail

trukimii i ndeshjeveAsnje reagim nga Federata Shqiptare e Futbollit per ndeshjet e trukuara ne kampionat. Arsyet pse stadiumet zbrazen dita dites jane ndeshjet e “kopsitura” qe pa filluar. Keshtu ndodhi ne takimin mes Kastriotit dhe Bylisit qe nga pamjet filmike dhe per ata qe e pane live ka qene nje estrade te vertete. Ate qe e shohin te gjithe FSHF ben sikur nuk e kupton. Teatri qe ndodhi ne Kruje te shtunen, ka ndodhur edhe ne stadiume te tjera ne ndeshje te shkuara. FSHF akoma nuk ka denoncuar keto shfaqje teatrale apo dhe te denoj keto klube qe e kane shemtuar sa me ska futbollin shqiptar.


busy
komente