HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Flamurtari / Gjithcka gati per Skenderbeun, Gjika konfirmon pagesat!
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 30 Nentor 2013 22:20   pdfShtypEmail

Bylis-Flamurtari-1-1-ndeshja-e-javes-se-pare-1Flamurtari ka mbyllur pergatitjet e fundit perpara ndeshjes me Skenderbeut. Sot skuadra ka zhvilluar stervitjen e fundit dhe eshte nisur drejt qytetit juglindor. Skuadra bregdetare do te akomodohet ne Pogradec mbremjen e sotme dhe neserdo te udhetoje drejt Korces. Burime prane klubit konfirmojne se Presidenti Gjika ka konfirmuar se me ardhjen e sponsorit te ri, te gjithe lojtaret qe nuk jane paguar do te marrin rrogat deri perpara fundit te vitit.


busy
komente