HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Skandali/ FSHF pritet te denoje ndeshjen e trukuar Kastrioti - Bylis
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 02 Dhjetor 2013 18:17   pdfShtypEmail

bylis kastirotiNdeshja mes Kastriotit dhe Bylisit, nje takim i trukuar do te perfundoj ne Komisionin e Disiplines. FSHF ka vendosur ta analizoje ate qe ka ndodhur ne stadiumin e Krujes. Ngjarjet ne fushe kane qene shume te dyshimta pergjate 90 minutave por ky takim u damkos ne fund kur Bylisi hapi porten per ti lene vendasit te shenonin golin e fitores me ane te Shetes. “Albaniasoccer” denoncoi e para kete ngjarje te shemtuar te futbollit shqiptar qe tani duket se do te sjelle masa. FSHF pritet te bej shembull keto dy ekipe, te pakten kjo eshte diskutuar pasi eshte pare goli i Kastriotit. Megjithate, nuk ka konkluzione pasi me pare duhet pare me vemendje gjithcka ka ndodhur ne Kruje.


busy
komente