HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Tirana/ Nis stervitjen me bardheblute Gugash Magani
nga AlbaniaSoccer   E martë, 03 Dhjetor 2013 00:30   pdfShtypEmail

gugash magani-i-menduar-Tirana pasi ka gjetur dhe zyrtarizuar Gugash Maganin e ka zyrtarizuar ate perpara ekipit dhe mediave. Tekniku qe zevendesoi Alpin Gallon e larguar, te henen ka nisur stervitjen me skuadren bardheblu. Ka takuar lojtaret, eshte prezantuar perpara mediave dhe me pas ka nisur stervitjen duke kryer plot dy te tilla ne diten e tij te pare si trajner. Magani ka zgjedhur Roland Dervishin si ndihmesin e tij dhe te dy se bashku synojne te shpetojne Tiranen nga renia ne kategorine inferiore.


busy
komente