HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Hasan Lika: Duam kualifikimin ne kupe
nga AlbaniaSoccer   E martë, 03 Dhjetor 2013 22:48   pdfShtypEmail

Hasan-LikasPartizani i vendit te dyte do te tregoje dhembet edhe ne Kupen e Shqiperise. Perballe te kuqve do te jete Vllaznia dhe ndeshja e pare do te luhet ne Qemal Stafa. “Kupa eshte objektiv per ne. Do provojme te sigurojme kualifikimin qe ne ndeshjen e pare. Nuk duhet ta leme per ne Shkoder. Vllaznia na ka mundur ne kampionat dhe kjo na ben akoma me te mobilizuar per kete ndeshje. Do te hedh ne fushe nje skuader te plote per ta provuar kualifikimin”, ka deklaruar Hasan Lika, trajneri i Partizanit.


busy
komente