HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 23 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Disiplina/ FSHF i mbyll dyert tifozeve te Partizanit
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 05 Dhjetor 2013 19:57   pdfShtypEmail

Tifozet-e-Partizanit-1Sharjet ne kor ne ndeshjen e fundit mes Partizanit dhe Vllaznise kane sjelle nje mase te ashper per te kuqte. Ne ndeshjen e rradhes ne Qemal Stafa, Partizani nuk do te kete me vete tifozet. Pas disa gjobave, Komisioni i Disiplines ka vendosur te denoj te kuqte te luajne per nje ndeshje pa pranine e tifozeve. Dyert do te qendrojne te mbyllura dhe kjo ka ngjallur acarimin e te kuqve. Megjithate, tani nuk kane se cfare te bejne tjeter vecse pas dy javesh te provojne fitoren pa perkrahjen e askujt kunder Beses.


busy
komente