HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Disiplina/ Pezullohet dy jave Agim Canaj
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 05 Dhjetor 2013 19:58   pdfShtypEmail

agim-canaj1Perplasjet me gjyqtarin ne ndeshjen Partizani-Vllaznia kane sjelle pezullimin e Agim Canaj. Disiplina e ka denuar te mos drejtoje skuadren kuqeblu per dy ndeshje teknikun qe vec kesaj duhet te paguaj edhe nje milione leke gjobe. Canaj u acarua ne stadium per nje vendim absurd te marre nga gjyqtari e kerkoi qe kjo te ndryshonte. Megjithate, disiplina tani e ka marre vendimin dhe Vllaznia do te beje pa trajner per dy ndeshjet e rradhes.


busy
komente