HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet/ Shkendija do ti marre Lenen Flamurtarit
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 05 Dhjetor 2013 19:59   pdfShtypEmail

Nijaz LenaNijaz Lena mundet te lere Flamurtarin. Shkendija e Tetoves me ardhjen e Shpetim Duros po synon lojtar nga Kategoria Superiore. Lena eshte nje nga deshirat. Mesfushori me origjine nga Struga mesohet se ka nisur bisedimet me skuadren shqiptare nga Tetova dhe duke pare gjendjen jo te mire financire qe po kalon Flamurtari ka lene te hapur mundesine e rikthimit ne Maqedoni ne muajin janar.


busy
komente