HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 11 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Partizani/ Te kuqte i bejne oferte Mentor Zhdrelles
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 05 Dhjetor 2013 22:34   pdfShtypEmail

Mentor ZhdrellesPartizani e ka ndare mendjen te perforcohet edhe ne janar me lojtare nga Kosova. Se fundmi, mediat kosovare kane zbuluar se te kuqte i kane bere nje oferte mesfushorit te talentuar Mentor Zhdrella. Lojtari eshte per momentin pjese e skuadres se Hysit ne Superligen e Kosoves dhe veshtire se mund te largohet por Partizani e ka marre seriozisht dhe ka ne plan ta provoj me cdo kusht afrimin e tij. Zhdrella eshte nje nga me te miret ne Kosove dhe te kuqte e Hasan Likes e kane te nevojshem fantazine e tij per mesfushen.


busy
komente