HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Dyshimet/ Bylis – Kastrioti e trukuar edhe ne kupe?!
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 05 Dhjetor 2013 23:24   pdfShtypEmail

kastrioti bylis -Ndeshja e kampionatit mes Kastriotit dhe Bylisit ishte shume e dyshimte, por kater dite me vone, te dy keto skuadra luajten serish me njera tjetren ne kupe. Ne mediat e shkruara u perfol se do te kishte nje tolerim ne kete ndeshje por e para u mbyll ne barazim 1-1. Se fundmi, jane zbuluar disa levizje mjaft te cuditshme koficentesh ne kompanite e basteve ku dyshohet te jete luajtur kjo ndeshje. Dyshimet jane te medha pasi levizjet e koficenteve kane qene mjaft te pazakonta dhe mesohet se per kete takim jane luajtur shuma te medha bastesh.


busy
komente