HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Samuel Nikaj: U ndje mungesa e trajnerit dhe titullareve
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 07 Dhjetor 2013 18:52   pdfShtypEmail
  • vllaznia1Ne mungese te trajnerit Agim Canaj, zv trajner i Vllaznise Samuel Nikaj ishte i kenaqur qe skuadra e tij mori nje pike te cmueshme ne kryeqytet, por ai nuk ishte shume admirues i nivelit te lojes qe u paraqit ne fushe. “Sigurisht qe pika ndaj Tiranes eshte pozitive, por loja nuk u ngjit ne nivelin e duhur duke pare gjendjen e te dy ekipeve. Pati lufte sportive dhe barazimi ishte i drejte. Mungesa e trajnerit ndihet ashtu sic u ndje edhe mungesa e lojtareve kryesore. Edhe pse ne kete gjendje po tregojme qe kemi grinte. Po mbeshtetemi shume te k lojtares e Akademise te cilet po paraqiten mire. Shpresojme te mbyllim me sukses keto ndeshjet e mbetura dhe ne fazen e dyte te bejme me mire”, perfundoi zv.trajneri i Vllaznise.


busy
komente