HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Incidenti/ Policia arreston dy personat qe tentuan te godisnin gjyqtarin ne Kukes
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 07 Dhjetor 2013 22:09   pdfShtypEmail

sherr kuksiIncidentet ne fundin e ndeshjes Kukesi-Skenderbeu nuk kane kaluar pa pasoja. Policia ka arrestuar dy punonjes te bashkise se qytetit per ndjekje penale. Edmond Elezi dhe Ermal Elezi kane tentuar te godasin gjyqtarin Enea Jorgji dhe tani duhen te perballen me drejtesine. Gjithcka nisi ne fund te ndeshjes kur gjyqtari e mbylli ndeshjen para kohe dhe kjo provokoi tension dhe acarim tek tifozet vendas te cilet zbriten ne fushe per te goditur Jorgjion. Gjithashtu ne tunelet e brendshme por dhe jashte ka patur probleme dhe tension. Nje punetor i stadiumit ka goditur trajnerin e Skenderbeut Mirel Josa gje e cila ka provokuar revolte tek miqte nga Korca.


busy
komente