HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Teuta/ Italiani Sorrentoni ai qe solli krizen ne Durres
nga AlbaniaSoccer   E diel, 08 Dhjetor 2013 21:29   pdfShtypEmail

Roberto SorrentinoTeuta tani rrezikon mbijetesen. Tre rezultatet negative ne krye te durrsakeve kane sjelle krizen ne Durres. Fajtori eshte padiskutim italiani Sorrentino. Trajneri qe shkarkoi Gugash Maganin erdhi me nje projekt ambicioz tek Teuta por brenda pak kohesh prishi gjithcka qe kishte ndertuar Magani. Durrsaket tani kane hequr dore nga lufta per titull dhe e shohin veten ne vendin e gjashte me 20 pike. Sorrentino tani ka edhe tifozet kunder ndaj pritet te mos kete shume mundesi te tjera.


busy
komente