HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet/ Partizani nuk heq dore nga Mentor Zhdrella
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 09 Dhjetor 2013 15:36   pdfShtypEmail

Mentor ZhdrellesPartizani ka nje skuader solide, te mireorganizuar e me shume lojtare cilesore por nuk ka fantazine qe i duhet trajnerit Lika. Per kete arsye, Mentor Zhdrella, nje nga me te miret e Superliges kosovare eshte ne planet e te kuqve. Bisedimet me te kane nisur prej disa kohesh por akoma nuk eshte arritur gjuha e perbashket. Zhdrella ka pretendime te larta financiare dhe Partizani eshte gati te bej nje sforco per ta arritur kete futbollist. Skuadra nga kryeqyteti shikon se mund te garoj per titullin kampion ndaj edhe do provoj te perforcohet ne muajin janar.


busy
komente