HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 30 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Skenderbeu/ Ne Korce duan te gjithe denimin e Kukesit
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 09 Dhjetor 2013 23:22   pdfShtypEmail

sherr kuksiSkenat e dhunes, goditjet ndaj Joses dhe Muzakes por dhe dhuna psikologjike ndaj te tjereve duhet denuar. Ne Korce te gjithe presin nje denim maksimal per rivalet e Kukesit te cilet nuk e pranuan qetesisht verdiktin e fushes. Pritet qe Komisioni i Disiplines ne Federaten Shqiptare te Futbollit te marre ne analize keto skena te shemtuara dhe te marre me pas masat e duhura. Skenderbeu ben apel per te mos e kaluar qetesisht dhe pa masa ate qe ndodhi ne stadiumin e Kukesit ne ndeshjen qe u luajt te shtunen.


busy
komente