HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore/ Ndryshon programi per ndeshjen Skenderbeu-Tirana
nga AlbaniaSoccer   E martë, 10 Dhjetor 2013 17:44   pdfShtypEmail

tirana skenderebeuKryendeshja e javes Skenderbeu-Tirana do te luhet ne nje tjeter orar nga ai qe u parashikua ne fillim te javes. Me kerkesen e klubit korcar, ndeshja eshte zhvendosur ne oren 14:00 per te patur mundesine qe ne stadium te kete me teper tifoz se ne oren 17:00 kur ishte menduar fillimisht. Temperaturat e ulta ne qytetin e Korces dhe frika nga ngricat e pasdites kane ndryshuar axhenden e ndeshjes qe pritet te sjelli shume tifoz ne stadium duke pare rivalitetin e sezoneve te fundit me Tiranen qe kete vit po kalon nje moment mjaft te veshtire.


busy
komente