HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Besa/ Bizhdili rikthen skuadren ne stervitje
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 12 Dhjetor 2013 17:37   pdfShtypEmail

nezhat bizhdiliPas dy ditesh greve e proteste, lojtaret e Beses jane rikthyer ne stervitje. Presidenti Nexhat Bizhdili ka paguar dhe i ka mbushur mendjen lojtareve te rifillojne stervitjen. Besa nuk u stervit per dy dite per shkak te mos pagesave dhe u desh nderhyrja e presidentit per te normalizuar situaten qe mbetet e acaruar per shkak te marrdhenieve jo te mira qe Bizhdili ka me kryetarin e bashkise ne Kavaje.


busy
komente