HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet/ Partizani rinovon tre vite me Mentor Mazrekaj
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 12 Dhjetor 2013 22:59   pdfShtypEmail

mentor mazrekaj partizani thumbSapo Tirana nisi ta joshte, Partizani beri nje levizje te madhe per te gezuar tifozet e kuq. Mentor Mazrekaj me lejen e Prishtines ka firmosur edhe per tre vite te tjera me Partizanin. Mesfushori I talentuar mori nje oferte nga Tirana per pjesen e dyte te sezonit por Partizani e bllokoi menjehere duke I rinovuar me tre vite te tjera kontraten. Te kuqte e kane bere zyrtare kete levizje dhe sapo lajmi eshte publikuar ka entuziasmuar tifozerine e kuqe.


busy
komente