HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 17 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore/ Shitet gjysma e biletave per Skenderbeu-Tirana
nga AlbaniaSoccer   E premte, 13 Dhjetor 2013 22:03   pdfShtypEmail

tirana skenderebeuNe prag te ndeshjes Skenderbeu-Tirana, interesimi i tifozerise korcare ka qene shume i madh. Te enjten kane dale ne shitje biletat dhe menjehere tifozet i jane drejtuar sporteleve. Brenda dy diteve mesohet te jene shitur me shume se gjysma e biletave qe kane dale ne shitje. Keshtu, rreth 2500 bileta mesohet te jene rezervuar e ne stadium pritet te kete edhe te tjere gje e cila do te sjelli nje atmosfere te elektrizuar. Ndeshja mes Skenderbeut dhe Tiranes do te luhet te shtunen ne oren 14:00.


busy
komente