HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Tirana/ Babasi jep 10 milone leke premio per Skenderbeun
nga AlbaniaSoccer   E premte, 13 Dhjetor 2013 22:15   pdfShtypEmail

cim babasiCim Babasi i ka thene lojtareve nje nate para Skenderbeut se do te hape thesin per ti shperblyer. Tirana edhe pse eshte ne nje moment te veshtire, serish beson se mund te marre pike ne Korce. Babasi ka vendosur 10 milione leke per fitoren e cila duket e veshtire per bardheblute. Skenderbeu eshte ne nje forme mjaft te mire dhe ne rruge te drejte per titullin e katert ndaj Babasi ka bere gati kete super shperblim.


busy
komente