HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 30 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Flamurtari proteston ne Kruje ndaj gjyqtarit Meta
nga AlbaniaSoccer   E diel, 15 Dhjetor 2013 14:56   pdfShtypEmail

kridens metaGjyqtari kryesor ne ndeshjen mes Kastriotit dhe Flamurtarit e ka bere balte me disa vendime mjaft te dyshimta. Flamurtari ka pretenduar per te pakten dy penallti ne ndeshjen e barazuar me krutanet por gjyqtari Meta nuk ka qene i ketij mendimi. Lojtaret dhe stafi i Flamurtarit kane protestuar shume per keto vendime te njeanshme sipas tyre dhe kane kerkuar shpjegime tek gjyqtari i katert.


busy
komente