HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kukesi/ Te henen ora 16:00 tifozet ne proteste para FSHF-se
nga AlbaniaSoccer   E diel, 15 Dhjetor 2013 20:53   pdfShtypEmail

rip fshfTifozet e Kukesit nuk terhiqen. Te henen do te dalin ne protesten e rradhes para FSHF-se. Heqja e tre pikeve dhe penalizimet e tjera per ngjarjet ne ndeshjen me Skenderbeun nuk kane ulur nervat e tifozeve te Kukesit. Pas tre protestave ne qytetin e Kukesit, te henen ata do te dalin perpara FSHF-se per te kerkuar nga Armando Duka heqjen e penalizimeve dhe rikthimin e tre pikeve qe kane derguar Kukesin ne mesin e tabeles.


busy
komente