HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Partizani/ Tifozet "kapen" me policine jashte stadiumit
nga AlbaniaSoccer   E diel, 15 Dhjetor 2013 20:55   pdfShtypEmail

partizani tifoz joTifozet e Partizanit kane qene te pranishem jashte stadiumit Qemal Stafa kur po luhej ndeshja me Besen. Te denuar per te munguar ne kete takim, rreth 20 tifoz te kuq kane perkrahur skuadren e tyre jashte Qemal Stafes. Policia i ka larguar fillimisht dhe ata me pas kane gjetur nje tjeter vend jashte dyerve te stadimit. Thirrjet “Forca Partizon” ushtonin nga jashte. Policet i larguan disa here por tifozet e kuq nuk hiqnin dore nga deshira per te perkrahur Partizanin qe ja shperbleu ne fushe duke fituar me rezultatin 3-1.


busy
komente