HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 05 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Skandali/ Priten shkarkime ne rradhet e Komisionit te Apelit
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 16 Dhjetor 2013 23:55   pdfShtypEmail

FshfFSHF pritet te shkarkoje nga detyra e gjykatesve sportive ata qe moren vendimin per te falur Kukesin. Nje skandal i madh ka plasur ne FSHF per kete histori. Drejtusit e larte te institucionit qe drejton futbollin ne vend, mesohet se kane dyshime se gjyqtaret e Apelit jane paguar per te falur Kukesin dhe pritet qe nje fortune e madhe ngjarjesh te ndodhi ne vazhdim.


busy
komente