HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Disiplina/ Gjoba per Skenderbeun, Tiranen, Kukesin dhe Bylisin
nga AlbaniaSoccer   E martë, 17 Dhjetor 2013 19:29   pdfShtypEmail

stolatKater skuadra jane gjobitur per incidentet e javes se fundit. Ngjarjet e dhunes ne Korce, kane gjobitur klubin e Skenderbeut dhe ate te Tiranes. Korcaret kane marre nga Disiplina 500 mije leke te vjetra gjobe ndersa bardheblute 2 milione leke. Kukesi ka marre 1 milione leke ndersa Bylis 500. Disiplina nuk i ka toleruar skenat e dhunes dhe ka marre masa per to.


busy
komente