HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Vllaznia/ Gare me Partizanin per kosovarin Zhdrella
nga AlbaniaSoccer   E martë, 17 Dhjetor 2013 19:37   pdfShtypEmail

Mentor ZhdrellesVllaznia eshte futur zyrtarisht ne gare per Mentor Zhdrellen. Mesfushori kosovar eshte ne planet e Partizanit por shkodranet nuk do ti lene te qete te kuqte. Lojtari kosovar eshte ne qender te vemendjes pasi disa skuadra shqiptare e duan por ai eshte nen kontrate me ekipin e Hysit dhe pret nje oferte te parezistueshme per tu bindur te lere Kosoven.


busy
komente