HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 08 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Skenderbeu/ Kapiteni Shkembi do te mungoje ne Lushnje
nga AlbaniaSoccer   E martë, 17 Dhjetor 2013 20:18   pdfShtypEmail

Blendi shkembiSkenderbeu do te kete nje mungese te rendesishme ne ndeshjen e fundit te ketij viti. Kapiteni Bledi Shkembi ka mbyllur para kohe vitin 2013 per shkak te nje demtimi. Ne ndeshjen me Tiranen, idhulli i tifozerise korcare mori nje demtim muskular dhe nuk dihet akoma periudha e riaftesimit te tij. Shkembi ka marre pushimet para te tjereve por ne Lushnje, ne ndeshjen e fundit per kete vit, ai do te jete si tifozi special i bardhekuqve. Megjithate skuadra e Joses edhe pa Shkembin do te provoj te mos dali pa pike nga fusha e nxehte ne “Roza Haxhiu”.


busy
komente