HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 13 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Agim Canaj: Vllaznia dhe Partizani kane njesoj shance per kualifikim
nga AlbaniaSoccer   E martë, 17 Dhjetor 2013 21:45   pdfShtypEmail

Agim-CanajAgim Canaj e shikon si te barabarte ndeshjen me Partizanin. Per teknikun e Vllaznise, e dyja skuadrat jane te favorizuara njesoj. “Do te jete nje ndeshje e barabarte. Ne kemi si objektiv kualifikimin por Partizani eshte nje skuader e forte dhe nuk do te jete aspak e lehte. Na duhet te japim me te miren tone dhe vetem keshtu mund te kalojme kete pengese te veshtire. Skuadra ka luajtur mire ne ndeshjen e fundit dhe kjo na jep besim tek fitorja, por nuk do te jete aspak e lehte. Une mendoj se te dy ekipet kane 50 perqind shance per tu kualifikuar ne kete takim”, ka thene Canaj.


busy
komente