HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Policia perplaset me “Tirona Fanatics”
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 18 Dhjetor 2013 21:20   pdfShtypEmail

tirona fanatics policiaNe ndeshjen e Kupes se Shqiperise, zhvilluar ne stadiumin Qemal Stafa disa anetare te Fanatics kane shpalosur nje banderole ku shkruhej "FUCK MEDIA". Ky ka qene nje moment i fillim ndeshjes dhe gjyqtari kryesor i takimit i sinjalizuar nga perfaqesues te FSHF ka ndalur lojen dhe i ka kerkuar policise te hiqej banderola e vendosur ne tribune. Gjate heqjes forcat e rendit jane perplasur me disa tifoze te Fanatics dhe me pas kane arrestuar dy prej tyre. Ata jane mbajtur ne rajon per disa ore dhe me pas jane lene te lire.


busy
komente