HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 05 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Partizani/ Te kuqte te fiksuar per Fatjon Sefen e Beses
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 19 Dhjetor 2013 20:23   pdfShtypEmail

fatjon sefaPartizani po kerkon te marre me cdo kusht nje sulmues per merkaton e janarit. Presidenti Gazmend Demi i ka vene ultimatum drejtuesve te gjejne nje emer qe do te sjelli golat qe i kane munguar skuadres. Partizani ka piketuar sulmuesin e Beses, lushnjarin Fatjon Sefa. Hasan Lika e do dhe pritet qe drejtuesit e kuq te futen ne bisedime konkrete me presidentin Nexhat Bizhdili per ta sjelle Sefen ne kryeqytet. Deri tani ai ka shenuar 5 gola per Besen dhe ka patur jne gjendje jashtezakonisht pozitive. Duket e veshtire por presidenti Demi eshte i gatshem te paguaje shume per te marre nje sulmues me te cilin mund te synohet titulli kampion.


busy
komente