HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Flamurtari/ Bashkia gjen 10 milione leke shperblim per fitoren me Partizanin
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 19 Dhjetor 2013 23:34   pdfShtypEmail

flamurtari feste goliBashkia e Vlores po i qendron prane skuadres dhe Flamurtari po merr rezultate te mira per tu larguar shume shpejt nga zona e rrezikut. Se fundmi, per ta mbyllur vitin me tre pike dhe nje sukses ne Vlore, drejtuesit kane gjetur 10 milione leke per skuadren. Shperblimi I eshte vendosur Flamurtarit per te mundur Partizanin, skuader qe nuk ka luajtur prej disa vitesh ne Vlore. Interesimi per kete ndeshje pritet te jete i madh pasi te kuqte vijne me vendin e dyte ne xhep ndersa Flamurtari eshte rikthyer tek rezultatet e mira e tani shikon per lart ne tabelen e klasifikimit. 10 milione leke shperblim jane nje shume e madhe qe pritet te motivoje me teper futbollistet vlonjat.


busy
komente