HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore/ Kukesi-Kastrioti do te luhet ne Lezhe
nga AlbaniaSoccer   E premte, 20 Dhjetor 2013 18:53   pdfShtypEmail

kukesi- kastriotiKukesi ka gjetur me ne fund nje stadium per te luajtur ndeshjen e rradhes. Pasi u denua te mos luaj per kater takime ne shtepi, pas incidenteve me gjyqtarin Enea Jorgji, Kukesi tani do te filloj te endet ne vend per te gjetur stadium ku te luaj. Ndeshjen e kupes e zhvilloi ne kompleksin “Dinamo” ndersa per takimin e kampionatit ka gjetur nje stacion te ri ku do te ndaloj. Ndeshjen e te dieles me Kastriotin, Kukesi do ta luaj ne qytetin e Lezhes, ne stadiumin ku luan Beselidhja. Marreveshja eshte gjetur me ne fund.


busy
komente