HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 13 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozet e Tiranes kerkojne rikthimin e Likes dhe Dushkut
nga AlbaniaSoccer   E premte, 20 Dhjetor 2013 22:46   pdfShtypEmail

ilionTifozet e Tiranes kane nisur ti kerkojne dy ish lojtareve bardheblu te rikthehen. Ilion Lika dhe Erion Dushku prej disa kohesh po marrrin mesazhe nga bardheblute qe i kerkojne te jene serish pjese e Tiranes. Skuadra e kryeqytetit po kalon nje moment mjaft te veshtire dhe tifozet e kane kuptuar se largimi i dy lojtareve ne sezonin e kaluar ka qene i gabuar dhe se me largimin e tyre u prish boshti qe mbante ekipin. Tani qe po rihapet merkato, drejtuesit e Tiranes i kane kontaktuar keta dy lojtare ndersa edhe tifozet nuk po rrine duarkryq duke kerkuar me ngulm rikthimin e tyre


busy
komente