HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Mirel Josa: Skuadra eshte e kompletuar, ja dalim edha pa perforcime
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 21 Dhjetor 2013 17:40   pdfShtypEmail

mirel josa press conferenceEdhe me nje lojtar me pak ne fushe, skuadra kampione arriti te fitoi dhe trajneri Mirel Josa shprehu kenaqesine e tij per lojen e forte qe skuadra e tij zhvilloi. "Erdhem per fitore ne Lushnje edhe ja arritem, ndonese luajtem me 10 lojtare. Zhvilluam nje loje te mire. Jam i kenaqur nga loja e djemve te cilet gjithnje i jane pergjigjur kerkesave te mija. Kemi nje grup te mire lojtaresh dhe mund te vazhdojme pa perforcime nese nuk kemi demtime. Takimi i sotem tregoi vlera pasi nuk eshte e lehete te fitosh ne Lushnje. Ekipi ka nje tifozeri te madhe. Une kam punuar ketu dhe simpatizuesit bejne shume per skuadren e tyre. I uroj tifozave te Skenderbeut dhe tifozat e gjithe Shqiperise te kalojne Festa te bukura dhe te harrojme te gjitha peroblemet qe patem", perfundoi Josa


busy
komente