HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 07 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Partizani/ Kater autobuze falas per tifozet drejt Vlores
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 21 Dhjetor 2013 23:30   pdfShtypEmail

Tifozet-e-Partizanit-1Kater autobuze ose me shume per te gjithe tifozet e Partizanit. Klubi ka menduar ti mundesoje nje udhetim komod e pa shpenzime “Guerrils-ave”. Para ndeshjes me Flamurtarin, nje takim ky shume i rendesishem per Partizanin e Likes dhe objektivin titull kampion, drejtuesit e klubit kane lajmeruar tifozet per vendimin e marre. Kater autobuze falas jane siguruar. Nisja drejt Vlores do te behet heret ne mengjes ndersa ndeshja do te jete ne mesdite. Tifozet nuk e kane braktisur kurre Partizanin dhe kete ndeshje te fundit per kete vit pritet te jene te shumte ne numer. Skuadra dhe trajneri Lika kane bere thirrje per mbeshtetje dhe kane premtuar se do te zbresin ne fushe per te fituar e me pas tre piket dhe gezimin e tyre do ta ndajne me tifozet e zjarrte.


busy
komente