HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Partizani/ Te kuqte zgjedhin Turqine per fazen pergatitore dhe miqesore luksi
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 23 Dhjetor 2013 18:27   pdfShtypEmail

partizani festePartizani vazhdon te tregoje se funksionin mjaft mire dhe ka financa te shendosha. Eshte konfirmuar se faza pergatitore do te zhvillohet ne Turqi dhe se skuadra do te bej gati pjesen e dyte te sezonit ne kete vend. Gjithashtu, Partizani po ben gati edhe kundershtaret me te cilet do te luaj gjate fazes pergatitore. Te kuqte kane gjetur tre skuadra. Anzhi, Paderborn dhe Darmshtad jane tre kundershtaret e Partizanit megjithate miqesoret dhe datat e tyre do te percaktohen ne ditet e ardhshme.


busy
komente