HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Tirana/ Lutfi Nuri nuk rikthehet, Halili dhe Morina ne krye
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 23 Dhjetor 2013 22:46   pdfShtypEmail

refik haliliuLutfi Nuri nuk do te marre drejtimin e Tiranes. Ky eshte lajmi qe eshte mesuar. Vetem Refik Halili do te jete ne krye te bardhebluve dhe bashke me te do te sponsorizoje edhe sponsori tjeter Morina. Te dielen eshte larguar Babasi ndersa drejtimin e ka marre ne dore Halili, nje nga personat qe ka vite qe kontribuon per klubin e Tiranes. Bardheblute po kalojne nje gjendje mjaft te veshtire dhe tifozet presin zgjidhje. E ardhmja duket e pasigurte por Halili dhe Morina kane besim se do ja dalin te rikthejne skuadren e Tiranes aty ku e ka vendin dhe ta shpetojne ate nga renia e sigurte ne nje kategori me poshte.


busy
komente