HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 11 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Presidentet ngacmojne njeri tjetrit ne garen per titull
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 23 Dhjetor 2013 23:12   pdfShtypEmail

Kupa-e-Shqiperise-1Ne festen e fundvitit qe FSHF ka organizuar, presidentet e tre skuadrave pretendente kane ngacmuar njeri tjetrin. Presidenti Takaj ka thene me siguri se Skenderbeu do jete kampion. Presidenti i Partizanit Gaz Demi, tha se me 99 perqind del skuadra e tij. Takaj i ka thene se endrrat jane falas e se te kuqte mund te enderrojne. Ne kete gare eshte futur edhe presidenti i Kukesit Safet Gjici, qe ka deklaruar se asgje nuk ka mbaruar dhe se skuadra e tij do te bej shume surpriza. E sigurte eshte se atmosfera ne pjesen e dyte do te jete shume e rivalizuar mes ketyre tre ekipeve qe luajne per titull.


busy
komente