HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 05 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Partizani/ Besa bllokon Sefen, te kuqte nuk dorezohen
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 25 Dhjetor 2013 22:41   pdfShtypEmail

fatjon sefaFatjon Sefa eshte deshira me e madhe e Partizanit per sulmin. Sulmuesi pelqehet nga Hasan Lika dhe drejtuesit do te bisedojne me presidentin Bizhdili per te. Per momentin Besa e ka bllokuar dhe nuk ka ndermend te heqe dore nga sherbimet e tij por Partizani dhe presidenti Demi do te bejne edhe nje prove te fundit ne muajin janar. Te kuqte jane gati te paguajne per kartonin e sulmuesit te Beses qe ne fazen e pare ka shenuar gjashte gola dhe premton te jape akoma me teper.


busy
komente